استفاده از هشتگ در اینستاگرام

اگر اکانت اینستاگرام شما در وضعیت عمومی (Public) قرار دارد، میتوانید هشتگ هایی را به عکس ها و ویدئوهای خود اضافه کنید.

برای استفاده از هشتگ:

1. یک عکس یا ویدئو انتخاب کنید و افکت های لازم را بر روی آن اعمال کنید.

2. در صفحه ای که بعد از ادیت کردن مشاهده میکنید، هشتگ مورد نظر خود را در فیلد کپشن تایپ کنید (به طور مثال: #photography)

3. اگر میخواهید برای پستی که در حال حاضر در صفحه شما آپلود شده یک هشتگ اضافه کنید، میتوانید از طریق ادیت کردن پست و یا درج یک کامنت برای آن عکس این کار را انجام دهید.

بعد از استفاده از هشتگ برای پست تان، میتوانید روی هشتگ خود ضربه بزنید تا تمام پست هایی که دارای آن هشتگ در اینستاگرام هستند را مشاهده کنید.

به خاطر داشته باشید که:

- هنگامی که افراد با پروفایل خصوصی شده (پرایوت) یک هشتگ میگذارند، به این معنی است که آنها نمیخواهند پست هایشان در صفحات هشتگ ظاهر شود.

- استفاده از اعداد در هشتگ مجاز است. اما فاصله و کاراکترهایی مثل $ یا % در هشتگ کار نمیکنند.

- شما تنها میتوانید به پست های خودتان هشتگ اضافه کنید، شما نمیتوانید برای پست های افراد دیگر هشتگ قرار دهید.

- شما تنها میتوانید حداکثر 30 هشتگ برای یک پست استفاده کنید، اگر بیش از 30 هشتگ استفاده کنید، پست یا کامنت شما منتشر نخواهد شد.

نسخه های قدیمی ios اپل از ضربه زدن روی هشتگ پشتیبانی نمیکند. به جای آن میبایست هشتگ ها را با رفتن به مسیر  Search & Explore> Search> Hashtags جستجو کنید.

دیدگاه‌ها  

0 #2 _.styesh.kh 1396-10-22 11:53
امیدوارم برنامه خوبی باشه
نقل قول کردن
+1 #1 فرزانه 1396-10-17 13:28
سلام مرسی بابات مطالب مختصر و مفیدتون
من اخیرا یه پیج تجاری تو اینستا وا کردم...و برا هر پستم هشتگ می نویسم همیشه...ولی اخیرا نتوجه شدم که هشتگ هایی که تو عکسام استفاده میکنم تو نتایج جستجو نمیاره...انگار همه پستام بدون هشتگ هستن..در ضمن پروفایلم هم عمومی هس به صورت بیزینس پروفایل...علتش چی میتونه باشه...ممنون میشم راهنماییم کنین
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.