به اشتراک گذاری عکس‌ها و ویدئوهای دیگران در اینستاگرام

اینستاگرام یک راه خوب برای به اشتراگ گذاشتن لحظات زندگی از طریق عکس و ویدئو است، اما شما نباید عکس ها و ویدئوهای دیگران را به عنوان اینکه شما صاحبشان هستید به اشتراک بگذارید.

شما تعهد میدهید عکس ها و ویدئوهایی که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذارید برای خودتان است. اینستاگرام از شما میخواهد که به اعضای اینستاگرام احترام بگذارید و محتوایی که متعلق به شما نیست را به اشتراک نگذارید. اگر شما میخواهید هیجان خود را از طریق یک پست زیبا بیان کنید، بهتر است روی عکس مورد نظرتان دوبار ضربه بزنید تا آن را لایک کنید.

همچنین شما میتوانید با استفاده از اینستاگرام دایرکت یک پست را به یک یا چند نفر دیگر ارسال نمایید. پست هایی که از طریق دایرکت اینستاگرام ارسال میکنید، تنها برای افرادی که در حال حاضر میتوانید آنها را ببینید قابل مشاهده هستند. اگر شما از طریق یک اکانت پرایویت یک پست به عنوان یک پیام ارسال میکنید، تنها افرادی که فالوور شما هستند قادر به دیدن آن پست هستند.

برای اطلاعات بیشتر مطلب "گزارش تخلفات احتمالی کپی رایت" را مطالعه نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سیاست های اینستاگرام، مطلب "دستورالعمل های انجمن" را ملاحظه کنید.

دیدگاه‌ها  

+3 #4 nazanin 1396-05-02 21:57
سلام چطوری قانون کپی رایت رو تو ویدیویی ک میذارم اعمال کنم؟
نقل قول کردن
+3 #3 صادق 1396-03-31 14:16
من فیلم میزارم اینستا صداش تغیرمیکنه کلا ب هم میریزه
رفقاا هرکی میدونه کمک کنه
نقل قول کردن
+1 #2 نرگس 1395-10-21 18:37
گزارش تخلفات در اینستا به چه صورتی انجام می شود؟
نقل قول کردن
0 #1 نرگس 1395-10-21 18:34
سلام. روی یه ویدیو طبیعت موسیقی گذاشتم. اول ویدیو اسم و وب سایت مالکش است...اسم صاحب موسیقی و خواننده را نیز تو عنوان آورده ام. آیا نقض قانون کپی رایت است؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.