تفاوت فالوور و فالووینگ

دو اصطلاح پرکاربرد در اینستاگرام فالوور (Followers) و فالووینگ (Following) هستند. اگر به تازگی وارد اینستاگرام شده‌اید، حتما به این دو اصطلاح برخورده‌اید! فالوور و فالووینگ کلماتی هستند که شما دائما در اینستاگرام با آنها سروکار خواهید داشت. با خواندن این مطلب مفهوم هرکدام از این کلمات و تفاوت میان آنها را درک خواهید کرد.

تفاوت فالوور و فالووینگ

فالووینگ (Following)

این کلمه در اینستاگرام به معنی «فالو شدن» یا «دنبال شدن» یک اکانت توسط یک اکانت دیگر است. اگر شما وارد صفحه خود شوید، فالووینگ در صفحه شما نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط شما فالو شده‌اند. اگر وارد صفحه دیگری شوید، فالووینگ در آن صفحه نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط آن صفحه فالو شده‌اند.

فالوور (Followers)

این کلمه در اینستاگرام به معنی فرد یا اکانت‌هایی است که صفحه شما را دنبال می‌کنند. در واقع فالووینگ یک اکانت فاعل است. هنگامی که شما علاقمند به صفحه‌ خاصی هستید، آن صفحه را دنبال (دنبال) می‌کنید؛ در اینجا شما فالوور لقب می‌گیرید. اگر وارد صفحه خود شوید، فالوور در صفحه شما نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که شما را فالو می‌کنند. اگر وارد صفحه دیگری شوید، فالوور در آن صفحه نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که آن صفحه را فالو می‌کنند.

محدودیت‌های تعدادی

در اینستاگرام هر اکانت حداکثر می‌تواند ۷۵۰۰ اکانت دیگر را فالو کند. اما بی‌نهایت اکانت اجازه دارند تا یک صفحه را فالو کنند. به معنای دیگر، شما اجازه دارید حداکثر ۷۵۰۰ فالووینگ و بی‌نهایت فالوور برای صفحه خود داشته باشید.

تفاوت‌های کلیدی

فالووینگ برای اکانت‌هایی استفاده می‌شود که شما آنها را فالو می‌کنید و فالوور برای اکانت‌هایی استفاده می‌شود که شما را فالو می‌کنند.

در دستور زبان انگلیسی، فالوور یک صفت و اسم است، درحالی که فالووینگ یک فعالیت و در نتیجه یک فعل است.

اکانتی که فالوورهای زیادی دارد و تعداد زیادی از افراد دوست دارند آن را فالو کنند، می‌تواند یک اکانت مشهور یا متعلق به یک سلبریتی باشد. در حالی که اکانتی که به دنبال فالو کردن دیگران است، معمولا متعلق به یکی از عموم مردم است.

نوشته اختصاصی فالوگرام

دیدگاه‌ها  

+4 #2 حسین 1396-09-10 13:15
۱.چرااینستافعالیتهای یکی ازفالووینگ هام روبرام نمیاره؟؟
۲.Failed to deliver.try again
این پیغام یعنی چی؟؟
نقل قول کردن
+1 #1 Azita 1396-07-27 10:17
راهنمایی عالی،متشکرم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.