ذخیره کردن نسخه ادیت شده عکس های اینستاگرام با کیفیت بالا

پس از آپلود عکس در صفحه اینستاگرام خود، نسخه باکیفیت بالای عکس اینستاگرام شما در گوشی شما ذخیره خواهد شد و شما تنها کسی هستید که به آن دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از اینکه عکس های ویرایش شده اینستاگرام شما در گوشی تان ذخیره می شود، باید بررسی کنید که تنظیم Save Original Photos در قسمت Account Settings اپلیکیشن اینستاگرام تان فعال باشد.

اینستاگرام همیشه عکس ها را با بالاترین اندازه وضوح ممکن ذخیره می کند. حداکثر وضوح چه در اندروید و چه در IOS برابر است با 2048*2048، اما ممکن است قابلیت وضوح گوشی شما پایین تر از این مقدار باشد.

اندروید

قابلیت وضوح عکس در هر گوشی متفاوت است.

IOS

وضوح عکس گرفته شده با دوربین اینستاگرام (منظور اپلیکیشن Iphone Camera نیست) و عکس ذخیره شده در گوشی شما برابر است با:

- 2048*2048 در Iphone 4s به بالا.

- 1936*1936 در Iphone 4.

- 1536*1536 در Iphone 3GS.

به خاطر داشته باشید عکس هایی که از طریق IOS (منظور عکس های گرفته شده با دوربین اینستاگرام نیست) وارد و سپس در اینستاگرام آپلود می شوند در وضوح بسیار پایین تر (612*612) ذخیره خواهند شد. اپل به تازگی API خود را آپدیت کرده است که اجازه می دهد عکس ها را با وضوح بالا وارد برنامه ها کنید، اما مشخص نیست که چه زمانی این قابلیت در دسترس خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.