عکس گرفتن و آپلود عکس در اینستاگرام

برای گرفتن یک عکس یا آپلود یکی از عکس های گوشی یا تبلت تان در اینستاگرام، ابتدا آیکون دوربین که در قسمت پایین اپلیکیشن قرار دارد را لمس کنید و وارد تب دوربین شوید.

IOS و اندروید

برای گرفتن یک عکس جدید: دایره آبی رنگ را لمس کنید. اگر میخواهید از دوربینی که به سمت شما قرار دارد استفاده کنید آیکون تغییر دوربین را لمس کنید. برای تنظیم فلش آیکون  را لمس کنید. همچنین شما میتوانید یک ویدئو ضبط کنید.

برای آپلود یک عکس از آرشیو گوشی یا تبلت: آیکون آپلود در IOS یا آیکون آپلود در اندروید را لمس کنید و سپس عکس مورد نظر خودتان را برای آپلود کردن انتخاب نمایید.

ویندوز فون

برای گرفتن یک عکس جدید: آیکون  را لمس کنید. اگر میخواهید از دوربینی که به سمت شما قرار دارد استفاده کنید آیکون  را لمس کنید. برای تنظیم فلش آیکون  را لمس کنید. همچنین شما میتوانید یک ویدئو ضبط کنید.

برای آپلود یک عکس از آرشیو گوشی: Camera Roll را لمس کنید و سپس عکس مورد نظر خودتان را برای آپلود کردن انتخاب کنید.

هنگامی که شما یک عکس جدید میگیرید یا آپلود میکنید، قبل از به اشتراک گذاشتن آن میتوانید افکت، عنوان و موقعیت جغرافیایی به آن اضافه کنید.

توجه: شما نمیتوانید از طریق کامپیوتر عکس بگیرید یا عکس آپلود کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.