چگونه از دایرکت اینستاگرام استفاده کنیم

دایرکت اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که به یک یا چند نفر پیام بفرستید. با استفاده از این بخش از اینستاگرام، شما میتوانید موارد زیر را به کاربران مورد نظر خود ارسال کنید:

- عکس ها یا ویدئوهایی از آلبوم تصاویر یا دوربین اینستاگرام

- پست هایی که در تب خانه میبینید

- پروفایل های دیگر اینستاگرام

- متن

- هشتگ

- لوکیشن

کسانی که برایشان پیام ارسال میکنید، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهند کرد. برای دیدن پیام هایی که شما در دایرکت اینستاگرام ارسال کرده اید، آیکون دایرکت در قسمت بالا - راست در تب خانه اپلیکیشن خود را لمس کنید. از این طریق شما میتوانید پیام هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را مدیریت کنید.

عکس ها یا ویدئوهایی که از طریق دایرکت اینستاگرام ارسال کرده اید، تنها برای کسانی قابل رویت هستند که آنها را میبینید. هنگامی که از طریق یک اکانت شخصی پستی را به عنوان پیام ارسال میکنید، تنها کسانی که این اکانت را فالو میکنند میتوانند آن را ببینید.

پست هایی که از طریق دایرکت اینستاگرام ارسال میشوند، نمیتوانند از طریق اینستاگرام در دیگر سایت ها مانند فیسبوک یا توئیتر به اشتراک گذاشته شوند. شما نمیتوانید در پیام ها کسی را تگ کنید و پیام های اینستاگرام در صفحات هشتگ و لوکیشن نمایش داده نخواهد شد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 احسان 1396-08-22 08:24
سلام پيامهاي دايركت كه پاك شده ميخوام برگردونم امكان داره لطفاً راهنمايي كنيد سپاس
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.