چگونه می توان در اینستاگرام یک کاربر پیشنهادی شد؟

هیچ راهی برای تضمین اینکه یک کاربر پیشنهادی شوید وجود ندارد. به هر حال، هنگامی که تیم اینستاگرام اکانت ها را برای گنجاندن در این لیست بررسی می کند، به چند ویزگی مشترک توجه دارد:

- یک کاربر پیشنهادی پست های زیبا و اورجینال به اشتراک می گذارد و یک دیدگاه منحصر بفرد را برای اینستاگرام به ارمغان می آورد.

- اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو است. در مسیر ترویج کاربران پیشنهادی، اینستاگرام درصدد روشن کردن اعضای این شبکه بوسیله پست های مثال زدنی و رفتاری در راستای دستور العمل های این شبکه اجتماعی است.

- اینستاگرام برای سر و صدا به پا کردن و بالا آمدن همواره به دنبال پست های جدید و هیجان انگیز است. برای نشان دادن کاربران جدید با استعداد، اینستاگرام به طور مستمر به بررسی و حذف و اضافه کردن کاربران این لیست مشغول است.

- اینستاگرام یک ابزار قدرتمند برای برندها و کسب و کارها است. این شبکه اجتماعی از همکاری میان کاربران و برندها استقبال می کند، اما آن دسته از کاربران این لیست که پست های آنها سبب سردرگمی در رابطه با مشارکت های پرداختی یا تایید نام تجاری تا حد دخالت اینستاگرام می شود، شامل این موضوع نمی شود.

- کاربران پیشنهادی به عنوان سفیران این شبکه اجتماعی عمل می کنند و کمک می کنند که این شبکه اجتماعی بزرگتر شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوال در نظرات

لطفا چنانچه سوالی دارید آن را در قسمت نظرات مطلب آموزشی مرتبط با سوال خود مطرح فرمایید تا در اسرع وقت توسط تیم فالوگرام به آن پاسخ داده شود.