ثبت سفارش

افزایش لایک در اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

اهمیت لایک در اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی لایک می‌تواند به اندازه داشتن تعداد زیادی فالوور مهم باشد، چراکه این موضوع نشان‌دهنده کیفیت و اهمیت بالای تصاویر شما است. در شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفداری همچون اینستاگرام، عکس یا ویدئو شما هرچقدر هم خوب و دارای جذابیت باشد، اگر تعداد قابل ملاحظه‌ای لایک نداشته باشد، اکثر کاربران حتی بدون آنکه به آن اندکی توجه کنند به راحتی از آن می‌گذرند و آن را نادیده می‌گیرند.

چه مقدار لایک مناسب است؟

رابطه مستقیمی بین تعداد فالوورهای فعال و تعداد لایک‌های تصاویر هر صفحه اینستاگرام وجود دارد. فالوورهای فعال، همان کاربرانی هستند که هم به صفحه شما علاقمندند و هم فعالیت مفیدی در اینستاگرام دارند و به طور روزانه و یا چند روز در هفته از پروفایل اینستاگرام خود استفاده می‌کنند. پس چنانچه آنها عکس جدید شما را مشاهده کنند، احتمالا آن را لایک خواهند کرد. تعداد لایک تصاویر صفحه اینستاگرام شما در صورتی مناسب است که با تعداد فالوورهای صفحه‌ شما همخوانی داشته باشد. البته نباید نقش موضوع و میزان جذابیت تصاویر صفحه را در تعداد لایک‌ها نادیده گرفت.

روش افزایش لایک اینستاگرام

چنانچه دوست دارید تصاویر صفحه اینستاگرام شما تعداد زیادی لایک داشته باشند، می‌بایست تعداد فالوورهای فعال خود را به صورت هدفمند افزایش دهید. فراموش نکنید که موفقیت در اینستاگرام و کسب نتیجه مطلوب از حضور در این شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفدار، بسته به فالوورهای فعال شما است.

جذب کاربران، افزایش هدفمند فالوورها و جلب توجه آنها به سوی خود، کاری بسیار پیچیده، دشوار و زمانبر است، اما فالوگرام اینجاست تا به راحتی شما را به این هدف برساند. برای اطلاعات بیشتر و استفاده از پکیج‌های ما، به صفحه افزایش فالوور در اینستاگرام مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها  

+5 #2 sina_goomary_78 1395-02-23 18:14
tnx your like
نقل قول کردن
+3 #1 سام012 1394-10-27 13:47
:eek:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بهترین کیفیت و کاملا امن

بهترین کیفیت

تمام پکیج‌های افزایش فالوور اینستاگرام وبسایت فالوگرام دربرگیرنده ۱۰۰٪ فالوورهای ایرانی، واقعی، فعال و هدفمند هستند و بدون نیاز به ارائه پسورد و با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌شوند.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

تمامی پکیج‌های افزایش فالوور اینستاگرام وبسایت فالوگرام همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه می‌گردند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورها ارائه می‌شود.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی

شما میتوانید جهت اخذ مشاوره تخصصی رایگان در خصوص خدمات ما و فعالیت اینستاگرامی خود با ما تماس بگیرید. مشاوره تلفنی تنها به مشتریان پکیج‌های اینستاگرامی ما صورت می‌پذیرد.