10k بازدید

 • ۱۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۳ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱۲۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

20k بازدید

 • ۲۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۶ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۲۴۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

50k بازدید

 • ۵۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۱۵ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۶۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

100k بازدید

 • ۱۰۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۳۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

500k بازدید

 • ۵۰۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۶۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

1m بازدید

 • ۱ میلیون بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۱۲۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

درباره تبلیغ در اینستاگرام

چرا تبلیغات اینستاگرامی؟

اگر شما هم دارای یک صفحه تجاری یا مرجع در اینستاگرام هستید، قطعا دوست دارید افرادی که شما را فالو میکنند به موضوع و محتوای صفحه شما علاقمند باشند، همواره مطالب شما را دنبال کنند، لایک کنند، کامنت درج کنند و اگر صفحه‌ای تجاری دارید مشتاق خرید از محصولات یا خدمات شما باشند. بدون شک «تبلیغات» بهترین و موثرترین و تنها راه درست و اصولی جذب چنین کاربرانی به سوی صفحه شما است.

تبلیغات و رونق تجارت

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمار رسمی سایت بزرگ تحلیل بازاریابی سام آل نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. اگر شما یک صفحه تجاری دارید، می‌توانید با استفاده از پکیج های تبلیغاتی فالوگرام یک برندینگ، بازاریابی و فروش فوق العاده را به صورت هدفمند تجربه کنید.

روش‌های درست و غلط

روش‌های درست و غلط تبلیغات

روش‌های درست

در سراسر دنیا، ۲ روش اصولی و درست برای جذب گسترده فالوور هدفمند و مشتری وجود دارد؛ یکی تبلیغات از طریق پلن‌های تجاری اینستاگرام یا به طور دقیق‌تر قابلیت پروموت (توسعه) پست‌ها و دیگری تبلیغات در صفحات بزرگ اینستاگرام! همانطور که می‌دانید در حال حاضر قابلیت پروموت پست‌ها در کشور ایران در دسترس نیست و امکان ثبت اینگونه تبلیغات برای کاربران ایرانی وجود ندارد. به همین دلیل تمام صفحات تجاری و مرجع در ایران تبلیغات خود را در صفحات بزرگ و البته پربازده انجام می‌دهند. این روش مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به هزینه مناسب، استفاده از تصویر و متن دلخواه، بازدهی سریع و صرفه‌جویی در وقت اشاره کرد.

روش‌های غلط

اگر به دنبال پیشرفت پیج اینستاگرام خود و بازاریابی اینستاگرامی رفته باشید، متوجه می‌شوید که امروزه توسط ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرام روش‌های گوناگونی برای جذب فالوور معرفی می‌شوند که یکی از یکی غیرعادی‌تر و ارزان‌تر است. اما به جرئت می‌توان گفت که تمام این روش‌ها نه تنها فاقد ارزش بوده، بلکه تاثیرات منفی بسیاری را برای صفحه شما در پی خواهند داشت. بهترین مثال برای درک این مسئله خودتان هستید. شما پیج‌های عمومی و تجاری مورد علاقه خود را از چه طریق یافته‌اید؟ ممکن است شخصی آن صفحه را به شما معرفی کرده باشد و یا خودتان صفحه مورد نظرتان را جستجو کرده باشید، در غیر این صورت قطعا تبلیغ آن صفحه را به طور اتفاقی در یکی از صفحات اینستاگرام دیده‌‌اید و یا تصویری از آن صفحه در اکسپلورر اپلیکیشن‌تان ظاهر شده است. در واقع تبلیغات در اینستاگرام تنها روش نتیجه‌بخش در افزایش هدفمند فالوور، جذب مشتری و ترویج گسترده یک صفحه اینستاگرام است. افزایش فالوورهای غیرواقعی و بی‌هدف تنها باعث بالا رفتن تعداد فالوورها خواهد شد؛ با این کار تعداد فالوورهای شما بالا می‌رود درحالی که کاربرانی وجود ندارند که تصاویر شما را ببینند، لایک کنند، کامنت بگذارند و برای استفاده از محصولات و خدمات با شما تماس بگیرند و در نهایت با این کار خودتان باعث نابودی برندینگ خود خواهید شد. علاوه بر این، همانطور که در متن قوانین اینستاگرام هم آمده، استفاده از روش‌هایی مانند فالو-آنفالو (ربات) و بدست آوردن فالوور تقلبی مورد تایید این شبکه‌اجتماعی نیست و زمانی که اینستاگرام متوجه این موضوع شود آن پیج با جریمه‌هایی از جمله بلاک موقت و مسدود شدن همیشگی مواجه خواهد شد. جدا از این موارد، فراموش نکنید که کاربران امروزی حرفه‌ای‌تر شد‌ه‌اند و چه کسی است که نتواند یک صفحه خوب و درست را از بد تشخیص بدهد!؟

پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام

خدمات و پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام

پکیج «تبلیغ در ۳ پیج 100k تا 300k»

محتوای این پکیج دارای ۳ پیج فعال و باکیفیت و با بازدید پست بالا است. همه پیج‌های زیر دسته این پکیج دارای موضوع عمومی هستند و بین ۱۰۰ هزار تا ۳۰۰ هزار فالوور واقعی، فعال و ایرانی دارند.

پکیج «تبلیغ در ۳ پیج 300k تا 500k»

محتوای این پکیج دارای ۳ پیج فعال و باکیفیت و با بازدید پست بالا است. همه پیج‌های زیر دسته این پکیج دارای موضوع عمومی هستند و بین ۳۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار فالوور واقعی، فعال و ایرانی دارند.

پکیج «تبلیغ در ۳ پیج 500k تا 1m»

محتوای این پکیج دارای ۳ پیج فعال و باکیفیت و با بازدید پست بالا است. همه پیج‌های زیر دسته این پکیج دارای موضوع عمومی هستند و بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون فالوور واقعی، فعال و ایرانی دارند.

پکیج «تبلیغ در ۱۰ پیج 100k تا 1.5m»

محتوای این پکیج دارای ۱۰ پیج فعال و باکیفیت و با بازدید پست بالا است. تمام پیج‌های زیر دسته این پکیج دارای موضوع عمومی هستند و بین ۱۰۰ هزار تا ۱ و نیم میلیون فالوور واقعی، فعال و ایرانی دارند.

سوالات متداول ثبت سفارش

سوالات متداول تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات توسط فالوگرام به چه شکل انجام می‌شود؟

فالوگرام صاحب چندین صفحه بزرگ و مشهور اینستاگرام با موضوعات گوناگون است و با بهره‌گیری از ادمین‌های حرفه‌ای و متخصصین دیجیتال مارکتینگ مجری بهترین، پربازده‌ترین و حرفه‌ای‌ترین پکیج‌های تبلیغاتی در اینستاگرام برای صاحبان کسب‌وکارهای متخلف می‌باشد. ما با توجه به نیاز مشتریان، پکیج‌های تبلیغاتی استثنائی و متفاوتی را آماده ارائه کرده‌ایم که در صفحه ثبت سفارش قابل مشاهده هستند. همچنین می‌توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کدام پکیج تبلیغاتی را انتخاب کنم؟

ما با توجه به بودجه و نیاز مشتریان پکیج‌های تبلیغاتی گوناگونی را آماده کرده‌ایم. انتخاب پکیج تبلیغاتی کاملا بستگی به اهداف تبلیغاتی و کاری شما دارد. پکیج‌ها بر اساس تعداد فالوورهای پیج‌ها دسته‌بندی شده‌اند. اگر قصد دارید به طور دائم و دوره‌ای از پکیج‌های تبلیغاتی ما استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که ترجیحا در هر دوره تبلیغاتی پکیج جدیدی را سفارش دهید تا به گستره تبلیغات خود هم بیفزایید.

میزان بازدهی تبلیغات چقدر است؟

میزان بازدهی تبلیغات ارتباط مستقیمی با پکیج انتخابی شما، موضوع صفحه شما و همچنین میزان کیفیت و جذابیت عکس و متن و زمان انتشار تبلیغ صفحه شما دارد. اگر نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر دارید، با ما تماس بگیرید.

زمان مناسب انتشار تبلیغ چه‌وقت است؟

اینکه چه زمانی برای تبلیغات شما مناسب‌تر است، بستگی به فاکتورهای گوناگونی دارد. به طور مثال بهترین زمان تبلیغات برای برخی صفحه تجاری که مشتریانشان برای خرید کردن نیاز به ارتباط تلفنی دارند، طی ساعات روز است و شب نمی‌تواند انتخاب خوبی برای تبلیغات چنین صفحاتی باشد. پس از ثبت سفارش پکیج مورد نظرتان، ما از طریق تلگرام یا ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت و در صورت درخواست شما، اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مراحل انجام سفارش چگونه است؟

ثبت سفارش در وبسایت فالوگرام به راحتی و در کمترین زمان قابل انجام است و برای این کار نیاز به ثبت‌نام ندارید. پس از مراجعه به صفحه ثبت سفارش و انتخاب و سفارش پکیج مورد نظر خود، ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت تا هماهنگی‌های لازم در خصوص زمان انتشار و عکس و متن تبلیغات انجام شود.

چرا فالوگرام؟

سایت فالوگرام، اولین و پربازدیدترین وبسایت ارائه‌دهنده خدمات اینستاگرامی، اولین ارائه دهنده پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام، دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت و همچنین دارای درگاه مستقیم بانکی میباشد. ما همواره آماده ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان خود با بهترین کیفیت هستیم.

تیم فالوگرام به عنوان مجری مستقیم تبلیغات و با دارا بودن متخصصان بازاریابی و تبلیغات اینستاگرامی، با مشاوره کامل و اصولی به شما، بهترین شرایط ممکن را برای تبلیغاتتان مهیا خواهد کرد.

دیدگاه‌ها  

+1 #4 ادمین 1396-03-14 04:31
به نقل از رضا كرماني:
سلام در صورت سفارش براى عكس تبليغات راهنمايي ميكنيد؟ يا خودمون بايد عكسو بديم؟

سلام
اگر تصویر تبلیغ شما آماده است، در صورت تمایل ما قبل از اجرای پکیج برای بهتر شدنش به شما کمک می‌کنیم. در صورتی که ایده‌ای دارید و نیاز به طراحی دارید، ما تصویر را مطابق خواسته شما برایتان طراحی میکنیم. همچنین اگر ایده‌ای ندارید ما با توجه به شرایط صفحه، ایده‌هایی را مطرح می‌کنیم و در صورت موافقت شما، تصویر مورد نظرتان را طراحی و آماده خواهیم کرد. خدمات طراحی تصویر و نگارش متن به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.
نقل قول کردن
0 #3 رضا كرماني 1395-12-27 15:06
سلام در صورت سفارش براى عكس تبليغات راهنمايي ميكنيد؟ يا خودمون بايد عكسو بديم؟
نقل قول کردن
+5 #2 ادمین 1395-02-19 01:27
به نقل از Mahnaz:
سلام خسته نباشید من برای پیجم 2 کا فالوور تبلیغاتی میخوام چطور باید سفارش بدم؟

سلام
در صفحه ثبت سفارش، امکان تعریف "تعداد" برای پکیج ها وجود دارد. شما میتوانید 2 پکیج 1000 فالوور انتخاب نمایید.
موفق باشید
نقل قول کردن
+3 #1 Mahnaz 1395-02-17 06:59
سلام خسته نباشید من برای پیجم 2 کا فالوور تبلیغاتی میخوام چطور باید سفارش بدم؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

تمام پکیج‌های ما دربرگیرنده بهترین و مشهورترین پیج‌های ایرانی اینستاگرام هستند و با کیفیت عالی آماده ارائه می‌باشند.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

تمام پکیج‌های ما همراه با ضمانت بازگشت کامل وجه می‌باشند. ما همواره بر کیفیت بالای خدمات و جلب رضایت مشتریان خود تاکید داریم.

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید. مشاوره تلفنی تنها به متقاضیان پکیج‌های تبلیغات اینستاگرامی ارائه می‌گردد.

پشتیبانی آنلاین

مشاوره تلفنی

برای رفاه مشتریان عزیز، خدمات پشتیبانی ما از طریق تلگرام و ایمیل در دسترس است. پشتیبانی به مشتریان تمام پکیج‌ها ارائه می‌شود.