10k بازدید

 • ۱۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۳ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱۲۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

20k بازدید

 • ۲۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۶ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۲۴۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

50k بازدید

 • ۵۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۱۵ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۶۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

100k بازدید

 • ۱۰۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۳۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

500k بازدید

 • ۵۰۰ هزار بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۶۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

1m بازدید

 • ۱ میلیون بازدید تصویر و متن تبلیغ شما
 • انتشار تبلیغ حداقل در ۱۲۰ پیج گوناگون
 • پیج‌ها با موضوع عمومی
 • کیفیت پیج‌ها عالی
 • انتخاب زمان انتشار تبلیغات توسط شما
 • طراحی تصویر و نگارش متن رایگان

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

درباره تبلیغ در اینستاگرام

چرا تبلیغات اینستاگرامی؟

اگر شما هم دارای یک صفحه تجاری یا مرجع در اینستاگرام هستید، قطعا دوست دارید افرادی که شما را فالو میکنند به موضوع و محتوای صفحه شما علاقمند باشند، همواره مطالب شما را دنبال کنند، لایک کنند، کامنت درج کنند و اگر صفحه‌ای تجاری دارید مشتاق خرید از محصولات یا خدمات شما باشند. بدون شک «تبلیغات» بهترین و موثرترین و تنها راه درست و اصولی جذب چنین کاربرانی به سوی صفحه شما است.

تبلیغات و رونق تجارت

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمار رسمی سایت بزرگ تحلیل بازاریابی سام آل نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. اگر شما یک صفحه تجاری دارید، می‌توانید با استفاده از پکیج های تبلیغاتی فالوگرام یک برندینگ، بازاریابی و فروش فوق العاده را به صورت هدفمند تجربه کنید.

روش‌های درست و غلط

روش‌های درست و غلط تبلیغات

روش‌های درست

در سراسر دنیا، ۲ روش اصولی و درست برای جذب گسترده فالوور هدفمند و مشتری وجود دارد؛ یکی تبلیغات از طریق پلن‌های تجاری اینستاگرام یا به طور دقیق‌تر قابلیت پروموت (توسعه) پست‌ها و دیگری تبلیغات در صفحات بزرگ اینستاگرام! همانطور که می‌دانید در حال حاضر قابلیت پروموت پست‌ها در کشور ایران در دسترس نیست و امکان ثبت اینگونه تبلیغات برای کاربران ایرانی وجود ندارد. به همین دلیل تمام صفحات تجاری و مرجع در ایران تبلیغات خود را در صفحات بزرگ و البته پربازده انجام می‌دهند. این روش مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به هزینه مناسب، استفاده از تصویر و متن دلخواه، بازدهی سریع و صرفه‌جویی در وقت اشاره کرد.

روش‌های غلط

اگر به دنبال پیشرفت پیج اینستاگرام خود و بازاریابی اینستاگرامی رفته باشید، متوجه می‌شوید که امروزه توسط ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرام روش‌های گوناگونی برای جذب فالوور معرفی می‌شوند که یکی از یکی غیرعادی‌تر و ارزان‌تر است. اما به جرئت می‌توان گفت که تمام این روش‌ها نه تنها فاقد ارزش بوده، بلکه تاثیرات منفی بسیاری را برای صفحه شما در پی خواهند داشت. بهترین مثال برای درک این مسئله خودتان هستید. شما پیج‌های عمومی و تجاری مورد علاقه خود را از چه طریق یافته‌اید؟ ممکن است شخصی آن صفحه را به شما معرفی کرده باشد و یا خودتان صفحه مورد نظرتان را جستجو کرده باشید، در غیر این صورت قطعا تبلیغ آن صفحه را به طور اتفاقی در یکی از صفحات اینستاگرام دیده‌‌اید و یا تصویری از آن صفحه در اکسپلورر اپلیکیشن‌تان ظاهر شده است. در واقع تبلیغات در اینستاگرام تنها روش نتیجه‌بخش در افزایش هدفمند فالوور، جذب مشتری و ترویج گسترده یک صفحه اینستاگرام است. افزایش فالوورهای غیرواقعی و بی‌هدف تنها باعث بالا رفتن تعداد فالوورها خواهد شد؛ با این کار تعداد فالوورهای شما بالا می‌رود درحالی که کاربرانی وجود ندارند که تصاویر شما را ببینند، لایک کنند، کامنت بگذارند و برای استفاده از محصولات و خدمات با شما تماس بگیرند و در نهایت با این کار خودتان باعث نابودی برندینگ خود خواهید شد. علاوه بر این، همانطور که در متن قوانین اینستاگرام هم آمده، استفاده از روش‌هایی مانند فالو-آنفالو (ربات) و بدست آوردن فالوور تقلبی مورد تایید این شبکه‌اجتماعی نیست و زمانی که اینستاگرام متوجه این موضوع شود آن پیج با جریمه‌هایی از جمله بلاک موقت و مسدود شدن همیشگی مواجه خواهد شد. جدا از این موارد، فراموش نکنید که کاربران امروزی حرفه‌ای‌تر شد‌ه‌اند و چه کسی است که نتواند یک صفحه خوب و درست را از بد تشخیص بدهد!؟

پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام

خدمات و پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام

شیوه جدید تبلیغات در اینستاگرام بر اساس بازدید

فالوگرام مجری مستقیم منحصربفردترین شیوه تبلیغات در اینستاگرام است. تبلیغات بر اساس بازدید علاوه بر اینکه از لحاظ قیمت بسیار بصرفه است، پربازده‌ترین شیوه تبلیغات در اینستاگرام نیز می‌باشد. در واقع شما با سفارش هریک از این پکیج‌ها، نه تنها کمترین هزینه ممکن را برای بیشترین بازدهی ممکن می‌پردازید، بلکه گزارش قابل استناد و مفیدی را از نتیجه تبلیغ خود دریافت خواهید کرد. بر خلاف تبلیغ به صورت ساعتی که ممکن است در هر زمان و در هر پیج (با توجه به تعداد فالوورها و میزان فعال بودن آن پیج) بازدهی تبلیغ به مقدار بسیار زیادی متفاوت و دور از انتظار باشد، در این شیوه ملاک، «تعداد بازدید کاربران» از تصویر و متن تبلیغ است. به طور مثال اگر یک پکیج 10k بازدید سفارش می‌دهید، تصویر و متن تبلیغ شما ۱۰ هزار بار دیده خواهد شد.

شمارش بازدید تبلیغات

گزارش‌دهنده تعداد بازدیدها خود اینستاگرام است. هنگامی که یک پست ویدئویی در اینستاگرام قرار داده می‌شود، زیر آن پست تعداد بازدید از همان ویدئو نیز قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که اگر تبلیغ شما به صورت عکس ثابت باشد، ما عکس را با همان کیفیت و اندازه تبدیل به یک فایل ویدئویی می‌کنیم که پس از انتشار در پیج‌ها، تعداد بازدید قابل مشاهده باشد.

تعداد پیج‌های مورد استفاده

بسته به پکیجی که انتخاب می‌کنید، تعداد پیج‌هایی که تبلیغ شما در آنها قرار می‌گیرد متفاوت است. در باکس هر پکیج، حداقل تعداد پیج‌های مورد استفاده ذکر شده است.

کیفیت و موضوع پیج‌ها

تبلیغات شما در مجموعه‌ای از بهترین، مشهورترین، باکیفیت‌ترین و فعال‌ترین پیج‌های اینستاگرام قرار خواهد گرفت. به طور کلی موضوع تمام پیج‌ها «عمومی» است و به طور میانگین تعداد فالوورهای آقا و خانم در پیج‌ها برابرند؛ به این ترتیب پیج‌های ما برای هر نوع تبلیغاتی مناسب‌اند. حداقل و حداکثر تعداد فالوورهای پیج‌ها به ترتیب ۱۰۰ هزار و ۲ میلیون می‌باشد.

سوالات متداول ثبت سفارش

سوالات متداول تبلیغات اینستاگرام

کدام پکیج تبلیغاتی را انتخاب کنم؟

ما با توجه به بودجه و نیاز مشتریان پکیج‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم. انتخاب پکیج تبلیغاتی کاملا بستگی به اهداف تبلیغاتی و کاری شما دارد. اگر قصد دارید به طور دائم و دوره‌ای از پکیج‌های تبلیغاتی ما استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که ترجیحا در هر دوره تبلیغاتی پکیج جدیدی را سفارش دهید تا به گستره تبلیغات خود هم بیفزایید.

میزان بازدهی تبلیغات چقدر است؟

میزان بازدهی تبلیغات ارتباط مستقیمی با «پکیج انتخابی شما»، «موضوع صفحه شما»، «میزان کیفیت و جذابیت تصویر و متن تبلیغ» و «زمان انتشار تبلیغ» دارد. پیشنهاد می‌شود مقاله ترفندهای افزایش بازدهی تبلیغات در اینستاگرام را ملاحظه بفرمایید.

بهترین زمان برای انتشار تبلیغ چه‌وقت است؟

اینکه چه زمانی برای تبلیغات شما مناسب‌تر است، بستگی به فاکتورهای گوناگونی دارد. پس از ثبت سفارش پکیج مورد نظرتان، ما با شما تماس خواهیم گرفت و در این خصوص اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

مراحل انجام سفارش چگونه است؟

ثبت سفارش در وبسایت فالوگرام به راحتی و در کمترین زمان قابل انجام است و برای این کار نیاز به ثبت‌نام ندارید. بعد از ثبت سفارش، ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت تا هماهنگی‌های لازم در خصوص زمان انتشار و تصویر و متن تبلیغات انجام شود.

چرا فالوگرام؟

فالوگرام، اولین وبسایت ارائه‌دهنده خدمات اینستاگرامی، اولین ارائه دهنده پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام، تنها مجری مستقیم تبلیغات در اینستاگرام، دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت و همچنین دارای درگاه مستقیم بانکی میباشد. ما همواره آماده ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان خود با بهترین کیفیت هستیم. تیم فالوگرام به عنوان مجری مستقیم تبلیغات و با دارا بودن متخصصان بازاریابی و تبلیغات اینستاگرامی، با مشاوره کامل و اصولی به شما، بهترین شرایط ممکن را برای تبلیغاتتان مهیا خواهد کرد.

دیدگاه‌ها  

+1 #4 ادمین 1396-03-14 04:31
به نقل از رضا كرماني:
سلام در صورت سفارش براى عكس تبليغات راهنمايي ميكنيد؟ يا خودمون بايد عكسو بديم؟

سلام
اگر تصویر تبلیغ شما آماده است، در صورت تمایل ما قبل از اجرای پکیج برای بهتر شدنش به شما کمک می‌کنیم. در صورتی که ایده‌ای دارید و نیاز به طراحی دارید، ما تصویر را مطابق خواسته شما برایتان طراحی میکنیم. همچنین اگر ایده‌ای ندارید ما با توجه به شرایط صفحه، ایده‌هایی را مطرح می‌کنیم و در صورت موافقت شما، تصویر مورد نظرتان را طراحی و آماده خواهیم کرد. خدمات طراحی تصویر و نگارش متن به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.
نقل قول کردن
0 #3 رضا كرماني 1395-12-27 15:06
سلام در صورت سفارش براى عكس تبليغات راهنمايي ميكنيد؟ يا خودمون بايد عكسو بديم؟
نقل قول کردن
+5 #2 ادمین 1395-02-19 01:27
به نقل از Mahnaz:
سلام خسته نباشید من برای پیجم 2 کا فالوور تبلیغاتی میخوام چطور باید سفارش بدم؟

سلام
در صفحه ثبت سفارش، امکان تعریف "تعداد" برای پکیج ها وجود دارد. شما میتوانید 2 پکیج 1000 فالوور انتخاب نمایید.
موفق باشید
نقل قول کردن
+3 #1 Mahnaz 1395-02-17 06:59
سلام خسته نباشید من برای پیجم 2 کا فالوور تبلیغاتی میخوام چطور باید سفارش بدم؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

تمام پکیج‌های ما دربرگیرنده بهترین و مشهورترین پیج‌های ایرانی اینستاگرام هستند و با کیفیت عالی آماده ارائه می‌باشند.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

تمام پکیج‌های ما همراه با ضمانت بازگشت کامل وجه می‌باشند. ما همواره بر کیفیت بالای خدمات و جلب رضایت مشتریان خود تاکید داریم.

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید. مشاوره تلفنی تنها به متقاضیان پکیج‌های تبلیغات اینستاگرامی ارائه می‌گردد.

پشتیبانی آنلاین

مشاوره تلفنی

برای رفاه مشتریان عزیز، خدمات پشتیبانی ما از طریق تلگرام و ایمیل در دسترس است. پشتیبانی به مشتریان تمام پکیج‌ها ارائه می‌شود.