درباره ما

اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو، مهمترین شبکه اجتماعی برای جوانان و بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی است. امروز حضور موثر در این شبکه اجتماعی، به عنوان سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ، جذب مشتری و طرفدار، رسیدن به شهرت و کسب محبوبیت شناخته می‌شود. به همین دلیل است که از کاربران عادی گرفته تا افراد مشهور و سرشناس، شرکت‌ها، برندها و کسب‌وکارهای گوناگون، همه سعی دارند تا در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دیده شوند.

ساخت یک حساب کاربری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است، اما داشتن یک صفحه پایان کار نیست، بلکه این تنها وسیله‌ای برای شروع یک «حضور موثر» می‌باشد. موضوع اصلی این است که حضور موثر در شبکه اجتماعی بزرگی چون اینستاگرام، کاری بسیار پیچیده و دشوار است. چراکه رسیدن به این مهم، نیاز به افزایش هدفمند فالوورهای صفحه و در واقع نیاز به جذب کاربران و جلب توجه آنها به سوی خود دارد. از این رو تیم متخصص فالوگرام اینجاست تا با بکارگیری شگردهای بخصوص و منحصربفرد خود، به راحتی شما را به این هدف برساند.

فالوگرام اولین ارائه‌‌دهنده پکیج‌های افزایش فالوور اینستاگرام و و راهکارهای بازاریابی اینستاگرامی در ایران و وبسایت مرجع در خصوص تبلیغات، مارکتینگ، برندینگ و کاربری در اینستاگرام است. سایت فالوگرام دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت است.

مدیر سایت: خشایار جمشیدی