درباره ما

اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو، مهمترین شبکه اجتماعی برای جوانان و بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی است. امروز حضور موثر در این شبکه اجتماعی، به عنوان سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ، جذب مشتری و طرفدار، رسیدن به شهرت و کسب محبوبیت شناخته می‌شود. به همین دلیل است که از کاربران عادی گرفته تا افراد مشهور و سرشناس، شرکت‌ها، برندها و کسب‌وکارهای گوناگون، همه سعی دارند تا در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دیده شوند.

ساخت یک حساب کاربری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است، اما داشتن یک صفحه پایان کار نیست، بلکه این تنها وسیله‌ای برای شروع یک «حضور موثر» می‌باشد. موضوع اصلی این است که حضور موثر در شبکه اجتماعی بزرگی چون اینستاگرام، کاری بسیار پیچیده و دشوار است. چراکه رسیدن به این مهم، نیاز به جذب هدفمند کاربران اینستاگرام دارد. از این رو تیم متخصص فالوگرام اینجاست تا با بکارگیری شگردهای بخصوص و منحصربفرد خود، به راحتی شما را به این هدف برساند.

فالوگرام اولین ارائه‌‌دهنده پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام و و راهکارهای تجارت و بازاریابی اینستاگرامی در ایران و یک بانک اطلاعات کامل در خصوص اینستاگرام است.

مدیر سایت: خشایار جمشیدی

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

تمام پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام که توسط وبسایت فالوگرام ارائه می‌شوند دربرگیرنده بزرگترین و بهترین پیج‌های ایرانی اینستاگرام هستند که زیر نظر تیم فالوگرام مدیریت و اداره می‌شوند.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

هر پکیج یا سرویسی که توسط وبسایت فالوگرام به مشتریان ارائه می‌شود همراه با ضمانت بازگشت کامل وجه می‌باشد. ما همواره بر کیفیت بالای خدمات و جلب رضایت مشتریان خود تاکید داریم.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی

شما میتوانید جهت اخذ مشاوره تخصصی رایگان در خصوص خدمات ما و فعالیت اینستاگرامی خود با ما تماس بگیرید. مشاوره تلفنی تنها به متقاضیان پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام ارائه می‌گردد.