شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام

نسخه 5.0.0

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوگرام زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالوگرام به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوگرام از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالوگرام از سوی کاربر است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالوگرام مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فصل اول: تعاریف

1-1) فالوگرام: وب سایت ارائه دهنده خدمات و راهکارهای تجارت و بازاریابی در اینستاگرام که با آدرس وبگاه http://www.followgram.ir در دسترس است.

1-2) کاربر: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت فالوگرام را مشاهده و مرور میکنند.

1-3) خریدار: شخصی حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوگرام درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

فصل دوم: نحوه ارتباط طرفین با یکدیگر

2-1) روش ارتباطی مستند فالوگرام با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوگرام ثبت کرده است.

2-2) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالوگرام رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

2-3) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست شماره تراکنش سفارش خود را ذکر کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط فالوگرام بدون ارائه شماره تراکنش از سوی خریدار امکانپذیر نیست.

فصل سوم: سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

3-1) فالوگرام به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

3-2) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط فالوگرام جزئی از اموال فالوگرام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار فالوگرام است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فالوگرام محفوظ می‏‌دارد.

3-3) افراد زیر 18 سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

فصل چهارم: صفحات قابل پذیرش

4-1) فالوگرام از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

4-2) فالوگرام از پذیرش صفحات با موضوع و محتوای نامشخص و نامعلوم معذور است، لذا خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود صفحه اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و نیز محتوا، توضیحات و حداقل ۱۲ پٌست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

4-3) فالوگرام از پذیرش صفحات شخصی اینستاگرام معذور است. صفحات شخصی آن دسته از صفحاتی هستند که نام کاربری و یا نام درج شده در آنها مانند نام و یا لقب یک شخص حقیقی و موضوع و محتوای تصاویر آنها شخصی، خصوصی و غیر عمومی باشد.

4-4) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

4-5) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و... به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

4-6) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

فصل پنجم: ثبت، پردازش و تحویل سفارش

5-1) فالوگرام به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

5-2) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فالوگرام در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و مسئول رسیدگی به سفارشات فالوگرام، در اسرع وقت از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی هماهنگی‌های لازم جهت تبلیغات را با خریدار انجام خواهد داد. 

5-3) فالوگرام همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

5-4) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

5-5) پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

ارتباط با فالوگرام

تلفن مشاوره: 09121572598

آی‌دی تلگرام پشتیبانی تلگرام: آی‌دی تلگرام

ایمیل ایمیل: info |at| followgram.ir