شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام

نسخه 5.0.0

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوگرام زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالوگرام به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوگرام از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالوگرام از سوی کاربر است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالوگرام مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات فالوگرام ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فصل اول: تعاریف

1-1) فالوگرام: وب سایت ارائه دهنده خدمات و راهکارهای تجارت و بازاریابی در اینستاگرام که با آدرس وبگاه http://www.followgram.ir در دسترس است.

1-2) کاربر: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت فالوگرام را مشاهده و مرور میکنند.

1-3) خریدار: شخصی حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوگرام درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

فصل دوم: نحوه ارتباط طرفین با یکدیگر

2-1) روش ارتباطی مستند فالوگرام با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوگرام ثبت کرده است.

2-2) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالوگرام رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

2-3) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست شماره تراکنش سفارش خود را ذکر کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط فالوگرام بدون ارائه شماره تراکنش از سوی خریدار امکانپذیر نیست.

فصل سوم: سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

3-1) فالوگرام به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

3-2) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط فالوگرام جزئی از اموال فالوگرام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار فالوگرام است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فالوگرام محفوظ می‏‌دارد.

3-3) افراد زیر 18 سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

فصل چهارم: صفحات قابل پذیرش

4-1) فالوگرام از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

4-2) فالوگرام از پذیرش صفحات با موضوع و محتوای نامشخص و نامعلوم معذور است، لذا خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود صفحه اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و نیز محتوا، توضیحات و حداقل ۱۲ پٌست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

4-3) فالوگرام از پذیرش صفحات شخصی اینستاگرام معذور است. صفحات شخصی آن دسته از صفحاتی هستند که نام کاربری و یا نام درج شده در آنها مانند نام و یا لقب یک شخص حقیقی و موضوع و محتوای تصاویر آنها شخصی، خصوصی و غیر عمومی باشد.

4-4) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

4-5) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و... به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

4-6) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

فصل پنجم: ثبت، پردازش و تحویل سفارش

5-1) فالوگرام به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

5-2) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فالوگرام در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و مسئول رسیدگی به سفارشات فالوگرام، در اسرع وقت از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی هماهنگی‌های لازم جهت تبلیغات را با خریدار انجام خواهد داد. 

5-3) فالوگرام همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

5-4) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

5-5) پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

تمام پکیج‌های ما دربرگیرنده بهترین و مشهورترین پیج‌های ایرانی اینستاگرام هستند و با کیفیت عالی آماده ارائه می‌باشند.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

تمام پکیج‌های ما همراه با ضمانت بازگشت کامل وجه می‌باشند. ما همواره بر کیفیت بالای خدمات و جلب رضایت مشتریان خود تاکید داریم.

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید. مشاوره تلفنی تنها به متقاضیان پکیج‌های تبلیغات اینستاگرامی ارائه می‌گردد.

پشتیبانی آنلاین

مشاوره تلفنی

برای رفاه مشتریان عزیز، خدمات پشتیبانی ما از طریق تلگرام و ایمیل در دسترس است. پشتیبانی به مشتریان تمام پکیج‌ها ارائه می‌شود.