درباره ما

اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو، مهمترین شبکه اجتماعی برای جوانان و بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی است. امروز حضور موثر در این شبکه اجتماعی، به عنوان سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ، جذب مشتری و طرفدار، رسیدن به شهرت و کسب محبوبیت شناخته می‌شود. به همین دلیل است که از کاربران عادی گرفته تا افراد مشهور و سرشناس، شرکت‌ها، برندها و کسب‌وکارهای گوناگون، همه سعی دارند تا در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دیده شوند.

ساخت یک حساب کاربری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است، اما داشتن یک صفحه پایان کار نیست، بلکه این تنها وسیله‌ای برای شروع یک «حضور موثر» می‌باشد. موضوع اصلی این است که حضور موثر در شبکه اجتماعی بزرگی چون اینستاگرام، کاری بسیار پیچیده و دشوار است. چراکه رسیدن به این مهم، نیاز به جذب هدفمند کاربران اینستاگرام دارد. از این رو تیم متخصص فالوگرام اینجاست تا با بکارگیری شگردهای بخصوص و منحصربفرد خود، به راحتی شما را به این هدف برساند.

فالوگرام اولین و بزرگترین ارائه‌‌دهنده راهکارهای تجارت و بازاریابی اینستاگرامی در ایران و یک بانک اطلاعات کامل در خصوص اینستاگرام است.

راهکارها نزد فالوگرام هستند

خدمات و پکیج‌های تبلیغات در اینستاگرام

فالوگرام چه‌کار می‌کند؟

معمولا صاحبان کسب‌وکار ابتدا با ساخت یک صفحه و انتشار تبلیغات خود در صفحات بزرگ سعی می‌کنند از طریق اینستاگرام سودآوری خود را افزایش دهند. اما بعد از مدتی متوجه می‌شوند که این کار بی‌فایده است و تنها پول و وقت خود را هدر داده‌اند. در نهایت بسیاری از آنها به این نتیجه می‌رسند که اینستاگرام آن چیزی نیست که فکرش را می‌کردند، بنابراین نامید می‌شوند و دوباره به روش‌های سنتی بازاریابی برمی‌گردند. اما آنها نمی‌دانند که مدیریت، معرفی و ترویج یک صفحه اینستاگرام چه کار تخصصی و پیچیده‌ای است و اگر از راه درست حرکت کنند چگونه ورق برمی‌گردد! تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام باید توسط متخصص این کار انجام شود. تیم فالوگرام نه تنها الگوریتم و محیط این شبکه‌اجتماعی را به خوبی می‌شناسد و روش‌های رسیدن به موفقیت برای هر نوع کسب‌وکاری را به خوبی می‌داند، بلکه با تجربه و خلاقیت خود ترفندها و راهکارهای بینظیری را برای شما در نظر خواهد گرفت.

فالوگرام چه راهکارهایی ارائه می‌دهد؟

ما الگوریتم این شبکه‌اجتماعی را به خوبی می‌شناسیم، همواره خود را بروز نگه می‌داریم، تحولات اینستاگرام را دنبال می‌کنیم و از تمامی امکانات و قابلیت‌های آن آگاهیم. علاوه بر این، ما اصول راه‌اندازی و مدیریت یک صفحه را با توجه به موضوع آن می‌دانیم و ترفندها و روش‌های ویژه‌ای را برای بهسازی هر صفحه به کار می‌گیریم. فالوگرام ترویج و گسترش صفحه شما را به بهترین شکل از طریق تبلیغات کاملا هدفمند انجام می‌دهد.

راهکارهای رایگان فالوگرام چیست؟

هدف اصلی ما از ایجاد این وبسایت ارائه اطلاعات و مقالات تخصصی درباره تجارت در اینستاگرام و افزایش معلومات کاربران درباره اینستاگرام و آخرین تحولات این شبکه‌اجتماعی است. ما به صورت رایگان راهکارهای تخصصی بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم. صاحبان کسب‌وکارها، اینفلوئنسرها و ادمین‌های صفحات بزرگ همواره وبلاگ فالوگرام را دنبال می‌کنند و مطالب و مقالات تازه و مهم ما را مطالعه می‌کنند.

سوالات متداول سفارش

سوالات متداول تبلیغات اینستاگرام

چه پکیج یا پلنی را به من پیشنهاد می‌دهید؟

ما هیچگونه پکیج و پلن آماده‌ای برای مشتریان خود نداریم. چراکه پکیج‌ها و پلن‌های ما با توجه به شرایط و اهداف اینستاگرامی شما به صورت اختصاصی برایتان برنامه‌ریزی خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چرا فالوگرام؟

فالوگرام، اولین و بزرگترین وبسایت ارائه‌دهنده راهکارهای تجارت و بازاریابی در اینستاگرام، دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت و همچنین دارای درگاه مستقیم بانکی است. ما همواره آماده ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان خود با بهترین کیفیت هستیم.

مدیر سایت: خشایار جمشیدی

ارتباط با فالوگرام

تلفن مشاوره: 09121572598

آی‌دی تلگرام پشتیبانی تلگرام: آی‌دی تلگرام

ایمیل ایمیل: info |at| followgram.ir