استفاده همزمان از چند اکانت در اینستاگرام

on .

اینستاگرام هم با سیاست های فیسبوکی خود، برای جذابتر کردن و رفع نیاز کاربران رفته رفته به امکانات اپلیکیشن خود می افزاید. اپدیت 7.15.0 اینستاگرام به عنوان یکی از موثرترین و جالب ترین آپدیت های اینستاگرام معرفی شد. از این پس شما میتوانید از چند اکانت به طور همزمان در یک اپلکیشن استفاده کنید.

بسیاری از کاربران اینستاگرام دارای چند اکانت هستند و بطبع دوست دارند به صورت همزمان از آنها استفاده کنند. تا زمان معرفی نسخه 7.15.0 کاربرانی که چند اکانت داشتند با مشکلات بسیاری مواجه بودند. عده ای تنها یک اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی خود نصب کرده بودند و برای وارد شدن به اکانت های دیگر خود مجبور بودند از اکانت فعلی خود خارج شوند و مجددا مراحل ورود به محیط اینستاگرام را با وارد کردن اطلاعات اکانت دیگر خود طی کنند، کاری بسیار زمانبر و خسته کننده! عده ای از کاربران حرفه ای تر هم با روت کردن گوشی خود و یا بهره گیری از ارائه دهندگان خدمات اپلیکیشن، چند اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی خود نصب میکردند که این کار، هم حجم بسیار زیادی از فضای خالی گوشی را از بین میبرد و هم در بسیاری از اوقات آنها را سردرگم میکرد. اما اکنون اینستاگرام با ارائه نسخه جدید اپلیکیشن خود، کاربران را شگفت زده کرده است!

این قابلیت به کاربران اجازه میدهد که فقط برای بار نخست نام کاربری و رمز عبور هر اکانت را به اپلیکیشن اینستاگرام خود بشناسانند و از این به بعد تنها با یک لمس و انتخاب اکانت مورد نظر خود به راحتی به اکانت دیگرشان منتقل شوند. بنابراین از این پس شما میتوانید به طور همزمان از پنج اکانت استفاده کنید.

برای استفاده همزمان از چند اکانت کافیست به بخش Options بروید و گزینه Add Account را انتخاب کنید. در مرحله بعد نام کاربری و رمز عبور حساب دیگر خود را وارد نمایید. پس از این، شما میتوانید در قسمت بالای صفحه اصلی اپلیکیشن خود اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید و به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین برای سوئیچ شدن به اکانت دیگر میتوانید چند لحظه انگشت خود را بر روی تب پروفایل نگه دارید.

استفاده همزمان از چند اکانت در اینستاگرام

نوشته اختصاصی فالوگرام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید