افزایش لایک در اینستاگرام

on .

افزایش لایک اینستاگرام

اهمیت لایک در اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی لایک می‌تواند به اندازه داشتن تعداد زیادی فالوور مهم باشد، چراکه این موضوع نشان‌دهنده کیفیت و اهمیت بالای تصاویر شما است. در شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفداری همچون اینستاگرام، عکس یا ویدئو شما هرچقدر هم خوب و دارای جذابیت باشد، اگر تعداد قابل ملاحظه‌ای لایک نداشته باشد، اکثر کاربران حتی بدون آنکه به آن اندکی توجه کنند به راحتی از آن می‌گذرند و آن را نادیده می‌گیرند.

چه مقدار لایک مناسب است؟

رابطه مستقیمی بین تعداد فالوورهای فعال و تعداد لایک‌های تصاویر هر صفحه اینستاگرام وجود دارد. فالوورهای فعال، همان کاربرانی هستند که هم به صفحه شما علاقمندند و هم فعالیت مفیدی در اینستاگرام دارند و به طور روزانه و یا چند روز در هفته از پروفایل اینستاگرام خود استفاده می‌کنند. پس چنانچه آنها عکس جدید شما را مشاهده کنند، احتمالا آن را لایک خواهند کرد. تعداد لایک تصاویر صفحه اینستاگرام شما در صورتی مناسب است که با تعداد فالوورهای صفحه‌ شما همخوانی داشته باشد. البته نباید نقش موضوع و میزان جذابیت تصاویر صفحه را در تعداد لایک‌ها نادیده گرفت.

روش افزایش لایک اینستاگرام

چنانچه دوست دارید تصاویر صفحه اینستاگرام شما تعداد زیادی لایک داشته باشند، می‌بایست تعداد فالوورهای فعال خود را به صورت هدفمند افزایش دهید. فراموش نکنید که موفقیت در اینستاگرام و کسب نتیجه مطلوب از حضور در این شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفدار، بسته به فالوورهای فعال شما است.

جذب کاربران، افزایش هدفمند فالوورها و جلب توجه آنها به سوی خود، کاری بسیار پیچیده، دشوار و زمانبر است، اما فالوگرام اینجاست تا به راحتی شما را به این هدف برساند.

دیدگاه‌ها  

+4 #2 sina_goomary_78 1395-02-23 18:14
tnx your like
نقل قول کردن
+4 #1 سام012 1394-10-27 13:47
:eek:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید