محبوب ترین برندهای خودرو در اینستاگرام

on .

تیم فالوگرام برای بازدیدکنندگان سایت خود، با ارزیابی صفحات برندهای مختلف خودروسازی دنیا، محبوب ترین برندهای خودرو در اینستاگرام را با توجه به تعداد فالوور اینستاگرام آنها رتبه بندی کرده است. این بررسی که در آخرین روزهای پاییز 1394 صورت گرفته است، نشان میدهد که برندهای خودروسازی آلمانی در اینستاگرام هم محبوب تر از بقیه هستند.

چهار برند خودروساز آلمانی، دو ایتالیایی، یک بریتانیایی و یک فرانسوی فهرست محبوب ترین برندهای خودرو در اینستاگرام را تشکیل میدهند.

۸. بوگاتی

۱ میلیون فالوور

بوگاتی، تنها برند خودروی فرانسوی در این لیست است. این برند خودروسازی سیاست خود در مورد ساخت خودروهایش را در اینستاگرامش هم پیاده کرده و کیفیت را به کمیت ترجیح داده است. اینستاگرام بوگاتی تنها 234 پست دارد و با فاصله نسبتا زیادی پست جدیدی به اشتراک میگذارد. پست های بوگاتی حدود 20 هزار لایک میخورند و تعداد کامنت های نسبتا مناسبی دریافت میکنند. بوگاتی با گذاشتن پست های بیشتر و دیده شدن بیشتر در اینستاگرام میتواند رتبه بهتری را از نظر محبوبیت در اینستاگرام کسب کند.

بوگاتی 

۷. جگوار

۱.۳ میلیون فالوور

جگوار تنها برند خودروی بریتانیایی در میان محبوب ترین برندهای خودروسازی در اینستاگرام است. اینستاگرام جگوار به طور منظم روزانه یک پست به اشتراک میگذارد. جگوار تاکنون بیش از 1000 پست در اینستاگرام خود قرار داده که البته ویدئوهای جذابی هم در این میان دیده میشود. پست های جگوار به سختی 30 هزار لایک میخورند و به دلیل عدم ارائه عکس های جالب و جذاب، کامنت های زیادی هم دریافت نمیکنند. اینستاگرام جگوار میتواند با کمی تلاش بیشتر جای مازراتی را بگیرد.

جگوار 

۶. مازراتی

۱.۵ میلیون فالوور

دومین برند پرطرفدار ایتالیایی در اینستاگرام مازراتی است. اینستاگرام مازراتی که تاکنون بیش از 700 پست به اشتراک گذاشته است، معمولا به طور منظم روزانه یک پست جدید میگذارد و در این میان ویدئوهای جذابی هم دیده میشود. پست های اینستاگرام مازراتی به سختی 40 هزار لایک دریافت میکنند و البته تعداد کامنت های هر پست تناسبی با تعداد لایک ها ندارد.

مازراتی 

۵. لامبورگینی

۲.۱ میلیون فالوور

لامبورگینی، کمپانی ایتالیایی سازنده خودروهای سوپر اسپرت و اس یو وی، چهارمین برند پرطرفدار خودرو در دنیا و پرطرفداترین برند خودروساز ایتالیایی در اینستاگرام است. اینستاگرام لامبورگینی از نظر تعداد پست ها، با داشتن بیش از 400 پست ضعیف عمل کرده، اما نکته قابل توجه اینکه تعداد قابل توجهی ویدئوی جالب به اشتراک گذاشته است. پست های اینستاگرام لامبورگینی معمولا حدود 50 هزار لایک میخورند و تعداد قابل توجهی کامنت دریافت میکنند.

لامبورگینی 

۴. پورشه

۲.۲ میلیون فالوور

کمپانی آلمانی تولید کننده خودروهای اسپرت و لوکس چهارمین برند پرطرفدار خودروساز در اینستاگرام و البته چهارمین برند خودروساز پرطرفدار آلمانی است. صفحه اینستاگرام پورشه در گذاشتن پست نسبتا کم کار است و تاکنون تنها بیش از 400 پست دارد. اینستاگرام پورشه فقط روزی یک پست به اشتراک میگذارد و حتی گاهی از روزها هیچ پستی برای ارائه دادن ندارد. معمولا پست های اینستاگرام صفحه پورشه حدود 30 هزار لایک میخورند و کامنت های بسیار اندکی دریافت میکنند.

پورشه 

۳. آئودی

۳.۱ میلیون فالوور

شاید باورش سخت باشد، اما کمپانی آلمانی آئودی سومین برند پرطرفدار خودروساز در اینستاگرام است. آئودی شاید بتواند اختلاف خود را با رقیبانی که در اینستاگرام پرطرفدارتر از او هستند کمتر کند، البته اگر پست های بیشتر و جذاب تری در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارد. تقریبا تمام پست های اینستاگرام کمپانی آئودی شامل عکس است و کمتر از ویدئو استفاده کرده است. همچنین صفحه آئودی تاکنون بیش از 1200 پست دارد که این رقم در مقایسه با رقیبانش بسیار کم است. عکس های منتشر شده توسط اینستاگرام آئودی بیشتر شامل نمایش ظاهر و بدنه خودروهای تولید شده توسط این کمپانی هستند. تعداد لایک های پست های آئودی نوسان بسیاری داشته است، 100 هزار، 80 هزار، 50 هزار و گاهی 30 هزار لایک خورده و کامنت های زیادی هم برای این پست ها گذاشته نشده است.

آئودی 

۲. مرسدس بنز

۳.۹ میلیون فالوور

مرسدس بنز، کمپانی مشهور و تولید کننده خودروهای لوکس آلمانی دومین برند خودروساز پرطرفدار در اینستاگرام است، اما با رقیب دیرینه خود بیش از یک میلیون فالوور اختلاف دارد. مرسدس بنز هرچه عکس و ویدئو در اختیار داشته باشد به اشتراک می گذارد تا تمام تلاش خود را برای داشتن یک صفحه جذاب تر و همچنین کم کردن اختلافش با BMW کرده باشد. صفحه مرسدس بنز تاکنون بیش از 5500 پست به اشتراک گذاشته است، اما در میان پست های آن کمتر پستی وجود دارد که بیش از 100 هزار لایک خورده باشد!

مرسدس بنز 

۱. بی ام و

۵ میلیون فالوور

BMW کمپانی بزرگ آلمانی، تولیدکننده مشهور خودروهای لوکس در اینستاگرام بیشترین تعداد طرفدار را در اختیار دارد. کمپانی BMW که تاکنون بیش از 2100 پست در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است، یک صفحه اینستاگرام بسیار زیبا و مرتب برای طرفداران خود ساخته است. BMW در یک برنامه منظم معمولا روزانه 3 پست جدید را به اشتراک می گذارد، در حالی که تقریبا تمام پست های صفحه آن شامل عکس است. معمولا پست های اینستاگرام این کمپانی بیش از 100 هزار لایک میخورند، اما نسبت به صفحه اینستاگرام برندهای خودروساز دیگر تعداد کامنت های قابل توجهی ندارد.

بی ام و

نوشته اختصاصی فالوگرام 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید