4 دلیل برای اینکه فالوور فیک اینستاگرام نخرید

on .

بدون فعالیت

فالوورهای فیک به غیر از اینکه باعث میشود رقم فالوورهای شما بیشتر نشان داده شود، هیچ سود دیگری ندارند. آنها هیچیک از کارهایی که یک فالوور واقعی انجام میدهد را انجام نمیدهند، نه پست های شما را لایک میکنند و نه برای شما کامنت درج خواهند کرد. پس اگر یک صفحه تجاری دارید و برای صفحه خود فالوورهای فیک خریده اید، منتظر مشتری نباشید!

از بین رفتن تناسبات

هیچ چیز بدتر از این نیست که صفحه شما با چند هزار دنبال کننده، پست هایی با لایک های انگشت شمار داشته باشد و حتی پایین بسیاری از پست های آن هیچ کامنتی وجود نداشته باشد! قطعا تناسبات میان تعداد فالوورها، لایک ها و کامنتت های یک صفحه با 1000 فالوور واقعی بسیار بهتر از صفحه ای با 10000 فالوور است که 9000 فالوور آن فیک هستند. 

کاربران میفهمند

روزگاری بسیاری از افراد نمیدانستند که اکانت‌های فیکی هم وجود دارد. کاربران وارد یک صفحه میشدند و با دیدن رقم فالوورهای آن صفحه به هیجان می آمدند! اما امروزه کاربران حرفه ای شده اند و بیشتر کاربران میدانند کدام صفحات دارای فالوورهای فیک هستند. آنها خوب یا بد بودن یک صفحه را تشخیص میدهند و نکات مثبت و منفی آن را به خوبی شناسایی میکنند. وقتی کاربران وارد صفحه ای میشوند که تعداد زیادی فالوور فیک دارد، با مشاهده تعداد لایک ها و محتوای کامنت های پست های آن صفحه همه چیز را خواهند فهمید و نه تنها آن صفحه را فالو نخواهند کرد، بلکه آن را جعلی خواهند دانست!

قوانین اینستاگرام

این کاملا درست است که اینستاگرام اکانت های فیک را شناسایی و حذف میکند، این موضوع کاملا حقیقت دارد! اینستاگرام هر از گاهی این کار را انجام میدهد و برای اینکار زمانی را مشخص نکرده است؛ گاهی بعد از چند روز و گاهی بعد از چند ماه به یکباره اکانت های خود را گردگیری میکند و حتی به برندها و افراد مشهور هم رحم نمیکند! اینستاگرام بارها آبروی افراد مشهور که اقدام به خرید فالوورهای فیک کرده بودند را برده است!

نوشته اختصاصی فالوگرام

دیدگاه‌ها  

0 #1 جمشید بدراق 1396-03-19 20:15
خرید فالور با پسورد با بی پسورد و خطرات گفتن پسورد چیست
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید