مشکل آپلود نشدن ویدیو یا فیلم در اینستاگرام

مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام

بسیاری از کاربران اینستاگرام هنگام آپلود ویدیو یا فیلم جدید در اینستاگرام با مشکلاتی روبرو می‌شوند. برخی مواقع نوار پیشرفت آپلود ویدیو به عقب برمی‌گردد، قرمز می‌شود، پیام Failed نمایش داده می‌شود یا پیام Video wasn't posted ظاهر می‌شود. برخی کاربران دیگر هم با آپلود فیلم یک دقیقه‌ای در اینستاگرام مشکل دارند و چنین پیام‌هایی را دریافت می‌کنند. در این مطلب راهکارهایی برای حل این مشکل ارائه شده است.

راهکارها

- اول از همه سرعت اینترنت خود را بررسی کنید. در بیشتر مواقع این مسئله به خاطر سرعت ضعیف اینترنت است. همچنین امکان دارد با تغییر نوع اتصال به اینترنت این مشکل برطرف شود.

- با توجه به اینکه درصد گزارش کاربران ایرانی در خصوص این مشکل بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر است، به احتمال زیاد می‌توانید این مشکل را با استفاده از اپلیکیشن‌ها یا ابزارهای کمکی برای اتصال به اینترنت رفع کنید.

- راهکار دیگری که توانسته مشکل کاربران بسیاری را حل کند، تغییرات در ویدئوی مورد نظرتان برای آپلود است. برای این کار کافیست ویدئو را به یک اپلیکیشن ادیت ویدیو انتقال دهید و بدون هیچگونه تغییر مجددا آن را ذخیره کنید و سپس مجددا آن را آپلود نمایید.

- اگر راه حل قبلی جواب نداد، در تنظیمات آپلود ویدئو وارد بخش Trim یا Crop شوید و زمان ویدئو را چند میلی ثانیه کم کنید. می‌توانید از طرف ابتدا یا انتهای کلیپ اندکی را ببرید.

- در راهکاری دیگر برای حل مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام، شما می‌توانید با استفاده از اپلکیشن‌های موجود، رزولوشن ویدیو یا فیلم مورد نظر خود را کاهش دهید. ممکن است حجم ویدیو شما بسیار سنگین باشد، می‌توانید مقداری کیفیت آن را کاهش دهید و از حجم آن بکاهید.

- اما شاید مشکلی که با آپلود شدن فیلم در اینستاگرام دارید به خاطر کش (Cache) اپلیکیشن‌ اینستاگرام باشد. در این صورت می‌بایست کش را پاک کنید. اگر دستگاه شما اندرویدی است، در قسمت تنظیمات گوشی (settings) به بخش اپلکیشن (Application) بروید، اینستاگرام را از بین اپلکیشن‌ها انتخاب نمایید و سپس Clear Cache را بزنید. اگر سیستم عامل دستگاه شما iOS است، اپلکیشن‌های گوناگونی برای پاک کردن کش وجود دارند که می‌توانید از یکی از آنها استفاده نمایید.

امیدواریم یکی از این راهکارها توانسته باشد به شما کمک کند.

نوشته اختصاصی فالوگرام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیج اینستاگرام برتر ماه را فالو کنید:

faast_food