مشکل فالو نشدن در اینستاگرام

مشکل فالو نشدن در اینستاگرام

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کاربران اینستاگرام بوجود بیاید، عدم فالو شدن اکانت‌ها یا افراد دیگر است. در این حالت شما نمی‌توانید یوزر مورد نظرتان را فالو کنید و ممکن است با اتفاقات مختلفی در هنگام فالو کردن مواجه شوید. این مشکل ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

راهکارهای حل مشکل

۱. چنانچه شما قبلا اکانتی را فالو کرده‌اید اما حالا متوجه شده‌اید که دیگر آن اکانت در فهرست فالووینگ‌های شما نیست و با مراجعه به صفحه آن اکانت و انتخاب گزینه Follow هم هیچ اتفاقی نمی‌افتد و یا اینکه وقتی دکمه Follow را انتخاب می‌کنید رنگ آن به سبز و نوشته آن به Following تغییر پیدا می‌کند اما بعد از چند ثانیه همه‌چیز به حالت اول برمی‌گردد، به این معنی است که شما توسط آن اکانت بلاک شده‌اید. در این حالت با وجود اینکه تعداد پست‌های پیج مورد نظر بیش از صفر عدد می‌باشد، هیچ پستی در آن پیج مشاهده نخواهید کرد.

۲. اگر وارد پیجی می‌شوید و دکمه Follow را لمس می‌کنید و دکمه به حالت سبز رنگ و نوشته آن به Following تغییر می‌یابد، اما بعد از چند ثانیه همه چیز به حالت اول برمي‌گردد، نشان‌دهنده این است که شما توسط اینستاگرام بلاک شده‌اید. یکی از قوانین اینستاگرام این است که اگر یک کاربر تعداد زیادی پیج را در زمان اندکی فالو کند، اکانتش به مدت چند ساعت امکان فالو کردن را از دست خواهد داد. به طور مثال اگر ۲۰۰ اکانت را در ۵ دقیقه فالو کنید، بلاک خواهید شد و برای حل آن می‌بایست چند ساعت صبر کنید تا این مشکل به صورت خودکار توسط اینستاگرام رفع شود. توجه داشته باشید که اگر چند بار دچار این نوع بلاک شوید، جریمه‌های سنگین‌تری در انتظار اکانت شما خواهد بود.

۳. اگر نمی‌توانید هیچ اکانتی را فالو کنید و با یک صفحه سفید هم روبرو می‌شوید به احتمال زیاد شما با مشکل Security Code مواجه هستید. این به این معنی است که شماره موبایل خود را در اکانت‌تان وارد نکرده‌اید و یا شماره موبایل شما نیاز به تایید دارد. در این حالت می‌بایست درخواست کد کنید، این کد به شماره شما SMS خواهد شد و در نهایت کد را در فیلد مربوطه وارد نمایید.

نوشته اختصاصی فالوگرام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پیج اینستاگرام برتر ماه را فالو کنید:

faast_food